Wkłady kominkowe

W tej kategorii znajdą Państwo nowoczesne wkłady kominkowe wykonane z najwyższej klasy materiałów, dające stuprocentowe poczucie bezpieczeństwa oraz pozwalające na stworzenie przytulnego klimatu w swoim domu. Mogą być one dopasowane do własnych preferencji pod kątem kształtu, poziomu wykończenia i dekoracji. To propozycja dla najbardziej wymagających Klientów, dla których liczy się nie tylko skuteczność rozwiązań, ale również ich styl.

W ofercie znajdują się konstrukcje wyposażone w żaroodporną szybę, łatwą w utrzymaniu w czystości. Warto zaznaczyć, że wybór określonych urządzeń zależny jest nie tylko od budżetu oraz indywidualnych preferencji inwestora, ale również od warunków kominowych w danym obiekcie. Warto również wybrać odpowiedni rodzaj i kształt fasady, a także medium, które posłuży do ogrzewania.

W przypadku pytań lub wątpliwości, chętnie pomożemy w wyborze optymalnego dla Państwa modelu.

Model Sposób otwierania Szerokość/wysokość frontu Producent
A 20/510 lewo,prawo 600/510 mm Arysto
A 10 P/510 SJ lewo,prawo 650/510 mm Arysto
A 20/510
A 10 P/510 SJ
Model Moc Maksymalna Szerokość/wysokość frontu Producent
Professional Max Charmony 21 kW 21 kW 685mmX535mm Tarnava
Classic Comfort 16 kW 16 kW 625mmX485mm Tarnava
Professional Max Charmony 21 kW
Classic Comfort 16 kW
Model Moc nominalna Sprawność Producent
700 Selenic 14 kW 73,4% Uniflam
700 Option 12 kW 75% Uniflam
Uniflam 700 Selenic
Uniflam 700 Option
Model Moc grzewcza Sprawność Producent
Bh-4S Linear 14 kW 78% Spartherm
2L-100h-4S Linear 14 kW 80% Spartherm
Varia Bh-4S Linear
<Varia 2L-100h-4S Linear

 

Arysto

Dostępne w naszej ofercie wkłady kominkowe Arysto wykonane są z najlepszej gatunkowo stali kotłowej, natomiast ich palenisko wykłada się szamotem. Wysoka jakość materiałów oraz regularna, szczegółowa kontrola sprawiają, że produkty tej marki charakteryzują się najwyższym poziomem wykonania i dają Klientom gwarancję bezawaryjnej eksploatacji na długie lata. Wysoką jakość potwierdza pięcioletnia gwarancja na korpus wkładu wraz z wszystkimi jego podzespołami. Zobacz ofertę..

Tarnava

TARNAVA jest największym w Europie producentem oryginalnych, monolitycznych wkładów kominkowych.
Są to konstrukcje wykonywane z najwyższej klasy żeliwa. To monolity zaprojektowane z myślą o stałym paleniu i grzaniu, a więc produkowane bez spawów, śrub i wszelkiego rodzaju uszczelniaczy.

Cechy charakterystyczne wyrobów TARNAVA:

    • masywne żeliwo o grubości od 8 do 18 milimetrów pozwala na utrzymanie żaru nawet przez 10-12 godzin,
    • korpus paleniska oraz drzwi z żaroodpornymi szybami są precyzyjnie szlifowane, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania dodatkowych uszczelek,
    • wewnętrzne i zewnętrzne żeberka tworzą ogromną powierzchnię wymiany termicznej, dzięki czemu ogrzane powietrze utrzymuje się w pomieszczeniu, a nie ulatnia się przez ciąg kominowy. Na kominki tego producenta udzielana jest 10-letnia gwarancja.

Zobacz ofertę..

Spartherm

Firma Spartherm to wiodący producent wkładów kominkowych w Niemczech, a także jedno z najbardziej cenionych przedsiębiorstw w branży na rynku europejskim. Produkty te wykonywane są z najwyższej klasy stali kotłowej, natomiast palenisko wykłada się szamotem, dzięki czemu kumulowanie ciepła jest o wiele skuteczniejsze i bardziej wydajne.

Spartherm udziela na swoje wyroby 5-letniej gwarancji. Zobacz ofertę..

 

Tarnavva

Prezentujemy Państwu monolityczne wkłady firmy Tarnavva, które produkowane są z najwyższej jakości żeliwa, przy wykorzystaniu metody odlewania w formach piaskowych. Ich waga wynosi od 12 do nawet 250 kilogramów, a grubość ścianek w korpusie waha się między 8 a 22 milimetrami. Wkłady tego producenta to połączenie jakości, trwałości oraz ponadczasowego designu. Na kominki udzielana jest 10-letnia gwarancja. Zobacz ofertę..

Kratki.pl

Firma kratki.pl to uznany i doceniany producent wkładów kominkowych z płaszczem wodnym i powietrznych, jak również nowoczesnych biokominków, pieców wolnostojących, obudów, funkcjonalnych kratek kominkowych, a także wszelkich akcesoriów niezbędnych do montażu kominków. Do produkcji wkładów powietrznych wykorzystuje się żeliwo. Produkty tej marki to gwarancja najwyższej jakości wykonania, przy zachowaniu rozsądnych cen. Zobacz ofertę..